فیلم و سریال

دانلود سریال خاتون کامل بدون سانسور

دانلود سریال خاتون BluRay 1080p با لینک مستقیم

دانلود سریال ایرانی خاتون با پنج کیفیت عالی و متوسط

دانلود سریال شبکه خانگی خاتون با کیفیت عالی و حجم کم 4K 1080p

دانلود سریال جدید خاتون  با کیفیت بالا و حجم مناسب نیم بهاء

دانلود سریال خاتون حلال

دانلود سریال خاتون قانونی

دانلود سریال خاتون کامل

دانلود سریال خاتون بدون سانسور

هر هفته دوشنبه ها 8 شب

قسمت 7 افزوده شد

دانلود سریال خاتون کامل و قانونی
دانلود سریال خاتون

دانلود خاتون

نوع فیلم: سریالی

ژانر: عاشقانه – تاریخی – خانوادگی

محصول: ایران 1400

کارگردان: تینا پاکروان

تهیه کننده: علی اسدزاده

بازیگران: مهران مدیری، شبنم مقدمی، مهران غفوریان، بابک حمیدیان، سروش صحت، نگار جواهریان، فرخ نعمتی، میرسعید مولویان، اشکان خطیبی، رضا بهبودی، پیام دهکردی، ستاره پسیانی، بهناز جعفری، شاهرخ فروتنیان، غزل شاکری، عاطفه رضوی، مهدی قربانی، آیدا ماهیانی، قربان نجفی، پژمان بازغی و…

خلاصه داستان: تا به این لحظه هیچ گونه خلاصه داستانی برای سریال خاتون منتشر نشده اما طبق شنیده ها این سریال قرار است در دهه ی سی شمسی روایت شود. ماجرا در رابطه با زنی به نام خاتون است که در شمال کشور زندگی می کند. اتفاقات و ماجراهایی که در آن برهه ی زمانی رخ می دهد، در بطن زندگی این شخص روایت می شود. از طرفی دیگر داستان با اتفاقات و ماجراهای جالبی گره خورده که التهاب و جذابیت خاصی بدان می بخشد. مجموع این موارد سبب شده تا  منتقدان نسبت به داستان این سریال امیدوار باشند.شما می توانید با تماشای فیلم و سریال های جدید اوقات زیبایی را سپری کنید با ما همراه باشید ملکه وب

دانلود سریال خاتون از اول تا اخر با کیفیت HD

لینک دانلود سریال خاتون قسمت 8: به محض انتشار لینک های دانلود قرار میگیرد!

لینک دانلود سریال خاتون قسمت 7: منتتشر شده است!

لینک دانلود قسمت 6 خاتون: منتشر شده است!

لینک دانلود قسمت 5 خاتون: منتشر شده است!

لینک دانلود قسمت 4 خاتون: منتشر شده است!

لینک دانلود قسمت 3 خاتون: منتشر شده است!

لینک دانلود قسمت 2 خاتون: منتشر شده است!

لینک دانلود قسمت 1 خاتون: منشتر شده است!

دانلود سریال خاتون درام

دانلود خاتون؛ داستان زنان و مردانی که جانشان را برای کشور کف دست گذاشتند و از آن سو کسانی که با یک امضا می توانستند کشور را نجات دهند اما دریغ کردند. بشنوید از زنانی که برای کشور مردانه جنگیدند؛ از تبعیض ها و آزار و اذیت ها بشنوید. صدای جیغ زن آبستن که می فهمد طفلش دیگر پدر ندارد، گریه مادری که می فهمد دیگر فرزند ندارد، زجه کسی که عزیز ترینش در دستانش جان داد… جدای صدای گلوله و حمله ها آنها صداهای غریبی با دوران جنگ نیستند. شما در این فیلم از عشق وطن لبریز خواهید شد و بسیار دل خواهید سوزاند برای مردمان آن دوران… و البته افتخار! بسیار افتخار خواهید کرد به کسانی برای کشور جانانه جنگیدند. سوی دیگر این داستان بخش عاشقانه اش است؛ اما مگر در زنانی که با ۴ کیسه برنج تعویض شده اند یا ازدواج کرده اند تا پدرشان زنده بماند هنوز عشقی هم باقی است؟ بله؛ هنوز هم باقیست….

دانلود سریال خاتون با لینک مستقیم

سریال جذاب و پر بیننده خاتون یک سریال عاشقانه تاریخی است. این مجموعه تلویزیونی ایرانی اولین بار در دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ پخش شده است. و به همین منوال هر دوشنبه از سایت ما قابل دانلود است. این سریال به کارگردانی تینا پاکروان، تهیه کنندگی علی اسد زاده و بازی درخشان بازیگرانی چون نگار جواهریان، اشکان خطیبی، میر سعید مولویان، شبنم مقدمی، بابک حمیدیان، رضا بهبودی و ستاره پسیانی ضبط شده است. داستان این فیلم در دوران اوایل قرن هزار و سیصد و حوالی ۱۳۲۰ می گذرد. این داستان دو بخش دارد که موازی با هم روایت می شوند ؛ یکی روایت عشق و دیگری روایت جنگ و تاریخ. روایت جنگ و تاریخ که تا به اینجا همه اش از اشغال و مرگ سخن می گوید و آن بخش هم از عشق هایی که در این مدت توسط همین جنگ نابود شده اند. در ادامه این مطلب از سایت ملکه وب با ما همراه باشید تا کنار هم هر چه بیشتر با داستان خاتون آشنا شویم.

دانلود سریال جدید ایرانی خاتون

در این سریال نگار جواهریان شخصیت اصلی فیلم است. او در نقش خاتون که یک نقش حقیقی است به بازیگری می پردازد؛ نقشی الهام گرفته شده از بی بی مریم بختیاری. او در این سریال  مادر یک فرزند به نام امیر علی و همسر شیرزاد ملک است. آنها در ابتدای داستان رابطه بسیار خوبی باهم دارند و خانواده خوشبختی به نظر می آیند اما هیچ چیز پایدار نیست… پس از مرگ امیرعلی (به دلیل بیماری) شیرزاد  خاتون را مقصر مرگ او می بیند و رابطه شان رو به زوال می رود. البته سختگیری های شیرزاد نسبت به همسرش،  استفاده نکردن از استعداد تیر اندازی او، زیر پرچم روس ها رفتن و قتل عام دوستان سیاسی خاتون هم در این راه بی تاثیر نبوده.

افسر گارد نظامی شیرزاد پس از آن که خالصانه برای ایران جنگید اما پس از جنگ ایران به دست روس ها افتاد. او مدتی به دلیل قتل سرهنگ سنگری در زندان بود که بعد اما با قبول پیشنهاد همکاری، این بار زیر پرچم روس ها همان سمت قبلی اش را یافت. او ابتدا ساز ناموافقی زد اما وقتی دید که سرهنگ آریا که پیشنهاد آنان را نپذیرفته بود چگونه تیر باران شد؛ جان شیرین را محکم نگه داشت و پیشنهاد شان را قبول کرد .او سعی دارد به ایرانیان کمک کند و حقیقتاً هم او یک وطن فروش نیست! اما آیا کسی به افسری که حالا لباس روس ها را به تن دارد اعتماد خواهد کرد؟

خاتون در خانه هم آرامش ندارد. چرا که مادر شیرزاد، فخرالنسا با آنها زندگی می کند و اصلا دل خوشی از خاتون و کارهایش ندارد. مخصوصا وقتی که شیرزاد در زندان به سر می برد و حالا نفرت او حالا بیش از پیش شده. او جواب تلفن های پدر خاتون که در تبعید جنوب به سر می برد را نمی دهد تا نگرانی های خاتون از پیش هم بیشتر شود و دلش شور بزند برای پدری که در کانون جنگ دیگر خبری ازش نیست! اما در این آشفته بازار باز هم ماریا (دختر دایی شیرزاد) هست که کمی دوست و رفیق خاتون باشد و باهم وقت بگذارند. پدر که او مشخص است دایی شیرزاد و برادر فخرالنسا اما مادرش یک آلمانی بوده که چندی است از او خبری نیست؛ می گویند او جاسوس بوده؛ اما آیا واقعا بوده است؟ نامه هایی از مادر ماریا به جای مانده که خودش به ماریا تذکر داده حتما بسوزانشانو گرنه برای تو و پدرت دردسر ایجاد خواهد شد. او به خاتون می گوید که همین کار را کرده اما پس از رفتن او نامه ها را قایم می کند و از بین نمی برد. گمانه می رود که این رفتار او بعدا باعث ایجاد مشکل شود.

 شخصیت رعنا، زن دوم ناصر خان و مادر عمه و عموهای شیرزاد هم در این داستان به شکل یک مادر بی پناه جلوه داده می شود. او هر بار در خانه خان می آید و به التماس کمک برای فرزندانش می افتد؛ فخرالنسا او را از خود می راند. اما خاتون جور دیگری رفتار می کند او می گوید هر کس به این خانه پناه بیاورد من به او پناه می دهم. ولی کمک های او باز هم نمی تواند جلوی مرگ پسر رعنا را بگیرد.

روایت بعد روایت پروین که سر نترسی دارد‌. او یک زن سیاسی است که می خواهد سایه روس ها را از سر مردم ایران کم کند. در این راه در خرابه ها زندگی می کند، سختی ها می کشد ولی در آخر جان خود را در دستان خاتون (دوست عزیزش) از دست می دهد .پروین و گروهشان در راه دفاع از وطن و ایستادگی در مقابل دشمن در کتابخانه جلسه می گذارند،در کافه ها قرار می گذارند، برای یک پیاده روی چند ثانیه ای همدیگر را پوشش می دهند، محل زندگی شان را ترک می کنند، تهدید تعقیب می شوند، آزار و اذیت می بینند… اما متاسفانه همه این رشادت ها و خطرهای آنها بی نتیجه ماند وقتی که همگی شان توسط نیروهای شیرزاد (هموطن خودشان) قتل عام شدند! شیرزاد تلاش خودش را کرد. اما این ارتش دیگر ارتش وطنش نیست؛ روس ها حرف او را نمی خوانند…

این قسمت چه اتفاقی می افتد؟ حق با چه کسی است؟

دانلود سریال خاتون به صورت کامل و بدون سانسور ( قانونی و حلال)

سریال خاتون بازیگران

بازیگران و هنرمند های بسیار مطرح و مشهور در این سریال حضور دارند.


سریال خاتون قسمت چهارم

سریال خاتون قسمت چهارم را میتوانید از لینک های بالا به صورت قانونی و حلال خرید و دانلود کنید.


سریال خاتون زمان پخش

سریال خاتون دوشنبه شب ها ساعت 20 یا همان ساعت 8 شب منتشر میشود و لینک دانلود قانونی ان در همین صفحه قرار میگیرد.


سریال خاتون تینا پاکروان

تینا پاکروان کارگردان سریال خاتون است.


سریال خاتون مهران مدیری

سریال خاتون با هنرمندی مهران مدیری پخش میشود ولی در قسمت های اول سریال خاتون حضور ندارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا