تکنولوژی

چه اسکوتر برقی بخریم؟ راهنمای خرید 50 مدل اسکوتر برقی جدید ایرانی و خارجی

اسکوتر هوشمند یک وسیله حمل و نقل برقی است.

اوایل این وسیله تنها در مدل دو چرخ موجود بود اما حالا مدل های اسکوتر برقی تک چرخ دسته دار ، اسکوتر برقی چهار چرخ ، اسکوتر برقی زین دار و… نیز به بازار آمده است.

نوشته های مشابه

همچنین به میان آمدن اسکوتر برقی با رنگها و طرح های مختلف ، اسکوتر برقی طلایی و… انتخاب را برای شما راحت کرده است. حالا سوال پیش می آید که چه اسکوتر برقی بخریم ؟ برای پاسخ دادن به این سوال نیاز است بدانیم که یک اسکوتر برقی خوب چه ویژگی دارد؟ و کمی بیشتر با این وسیله آشنا شویم.

در ادامه ما تمام این موارد را بررسی خواهیم کرد و خودمان هم به سوال چه اسکوتر برقی بخرم ؟ شما پاسخ خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این وسیله ، نحوه خرید آن و چندین مورد از اسکوتر های برقی برگزیده ماه آشنا شوید.

اسکوتر برقی چیست؟

 اسکوتر برقی یک دستگاه حمل و نقل برقی است.

این دستگاه روی دو چرخ حرکت می کند و قابل شارژ است.

حمل و نقل این وسیله با وزن حدود ۱۰ کیلوگرمکار سختی نیست البته که در حقیقت او باید شما را حمل کند! اسکوتر هوشمند ، هاوِر برد و اسکوتر خود تراز نام های دیگر این دستگاه هستند.

اسکوتر برقی چگونه کار می کند ؟

گفتیم اسکوتر خود تراز… حالا چرا اسکوتر خود تراز؟ چون که استفاده از این دستگاه کاملا وابسته به حفظ تعادل شماست و در حقیقت این اسکوتر تعادلش را از پاهای شما می گیرد.

باتری این اسکوتر قابل شارژ بوده و از طریق برق کار می کند.

اسکوتر برقی خوب چه ویژگی دارد ؟

شما هم نمی دانید که چه اسکوتر برقی خوبه ؟ و مدام این سوال در ذهن تان چرخ می زند که چه اسکوتر برقی بخریم ؟ پس در این پاراگراف با ویژگی های یک اسکوتر برقی خوب با ما همراه باشید.

باتری خوب : در هنگام خرید اسکوتر برقی به تاریخ تولید باتری آن توجه داشته باشید که قدیمی نباشد همچنین باتری اسکوتر برقی می بایست ۲۰ سلولی لیتیومی با ۴۲ ولت خروجی باشد.

برد خوب : تعدادبرد های اسکوتر برقی بین ۲ و ۳ برد در گردش است که مدل سه برد آن بهتر است.

وجود این برد ها برای حفظ تعادل است و برد سوم برد مادر است که تقویت کننده دو برد قبلی خواهد بود.

تحمل وزن : توجه داشته باشید وزن کسی که می خواهد از اسکوتر برقی استفاده کند با محدوده تحمل اسکوتر تناسب داشته باشد. (ما نیز در این مطلب محدوده تحمل وزن هر اسکوتر را یک به یک بیان کرده ایم تا شما در خرید کردن راحت تر باشید)

سایز چرخ ها : چرخ های اسکوتر برقی در مدل های ۶.۵ اینچ ، ۸.۵ اینچ ، ۱۰ اینچ و آفرود موجود هستند ( ۶.۵ اینچ معادل ۱۶ سانتی متر ، ۸.۵ اینچ معادل ۲۱ سانتی متر و ۱۰ اینچ معادل ۲۵ سانتی متر است.)

اگر می خواهید از اسکوتر برقی تان در سطوح ناهموار استفاده کنید لاستیک ۱۰ اینچ به دلیل بادی و بزرگتر از سایر مدل ها بودن به شما پیشنهاد می شود.

اگر قصد خرید اسکوتر برقی برای استفاده در شن ، ماسه سطوح خاکی و لغزنده را دارید مدل آفرود به دلیل حجیم و عاج دار بودن چرخ ها به شما پیشنهاد می شود.

باقی مدل برای استفاده از اسکوتر برقی روی فرش یا خیتبان مناسب هستند.

گارانتی داشتن : حتما به دریافت فاکتور (که در آن گارانتی هم ذکر شده باشد) اصرار بورزید.

اسکوتر برقی برای چه سنی مناسب است ؟

این روز ها لغت اسکوتر برقی بچگانه خیلی مورد استفاده قرار می گیرد دقیقا همان طور که لغت اسکوتر برقی بزرگسال از زبان ها نمیفتد! خیلی از جوان ها را می بینیم که با اسکوتر برقی حرکات نمایشی انجام می دهند.

از سوی دیگر خیلی ها را میبینیم که با اسکوتر برقی موتوری در حال تردد در شرکت شان هستند.

این ها همه چه چیزی را به ما می گویند ؟ اینکه استفاده از اسکوتر برقی محدودیت سنی ندارد و هر کس که فکر کند توانایی استفاده از آن را دارد می تواند یکی از آنها را بخرد!

اسکوتر برقی چقدر شارژ نگه می داره؟

هر اسکوتر برقی به طور معمول ۲ تا ۶ ساعت شارژ نگه میدارد.

اسکوتر برقی خرید از دیجی کالا

اگر خواهان خرید اسکوتر برقی در ایران هستید مثلا اسکوتر برقی اصفهان ، اسکوتر برقی تهران یا… از تمام این شهر ها که باشید می توانید از دیجی کالا خرید خود را انجام دهید.

در دیجی کالا می توانید اسکوتر برقی ایرانی یا خارجی ، اسکوتر برقی خیلی ارزان دخترانه یاپسرانه و … را پیدا کنید.

اگر برای مطمئن شدن از خرید خود به اسکوتر برقی جعبه گشایی نیاز دارید می توانید از بخش نظرات مشتریان جعبه گشایی واقعی آن را بیابید.

اسکوتر برقی جدیدترین مدل ها در دیجی کالا موجود هستند و اگر می خواهید اطلاعات اسکوتر برقی چند تومان است را نیز به دست آورید دیجی کالا گزینه مناسبی برای شما است.

1- اسکوتر برقی اسمارت مدل چراغ دار

این اسکوتر برقی با ظرفیت وزنی 180 کیلوگرم و وزن 11 گرم تا مدت 3 ساعت شارژ نگه می دارد.

رنگ موجود این اسکوتر آبی روشن بوده و چراغ های رنگی جلوه زیبایی در شب به آن می بخشند.

چراغ های جلویی این اسکوتر راه را روشن می کنند و چراغ های کنار آن زیبایی بخش این اسکوتر هستند.

خرید از دیجیکالا

2- اسکوتر برقی شیائومی مدل موتوری

این یک اسکوتر معمولی نیست! یک اسکوتر برقی از برند شیائومی است. پس از لحاظ کیفیت و برند خیال تان راحت باشد.

ظرفیت این اسکوتر هم ۱۰۰ کیلوگرم است و وزن خودش ۱۴ کیلوگرم، این اسکوتر مدت زمان باور نکردنی ۸ ساعت شارژ نگه می دارد! و همچنین یک اسکوتر برقی تاشو نیز هست. اسکوتر برقی تاشو از دیجی کالا قابل خرید است.

خرید از دیجیکالا

3- اسکوتر برقی مدل خارجی

این اسکوتر برقی ۱۵ تا ۱۲۰ کیلوگرم تحمل وزنی دارد و ۲ تا ۳ ساعت شارژ نگه می دارد. این اسکوتر یک اسکوتر دسته دار دخترانه / پسرانه است تا حمل و نقل را برای شما آسان کند. همچنین طرح جذاب آن این اسکوتر را تبدیل به یک اسکوتر برقی خفن کرده است. این اسکوتر برقی حرفه ای از قابلیت اسپیکر برای پخش موسیقی نیز برخوردار است. دیگر از یک اسکوتر برقی چه می خواهید؟

خرید از دیجیکالا

4- اسکیت برد برقی سگوی مدل تک چرخ

البته می توان گفت این وسیله دیگر یک اسکوتر برقی خوب نیست بلکه یک اسکیت برد خوب است! این اسکوتر برقی پیشرفته تنها یک چرخ دارد و حس اسکیت برد را منتقل می کند. محدوده تحمل این اسکوتر برقی حرفه ای ۷۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم است و ظاهری خیلی خاص و جذاب دارد!

خرید از دیجیکالا

5- اسکوتر برقی خوشگل

این اسکوتر برقی پسرانه ( شاید هم اسکوتر برقی دخترانه ) حد معمول دو ساعت شارژ نگه می دارد و تا ۱۰۰ کیلو گرم تحمل وزن دارد. این اسکوتر برقی جدید محصول کشور چین و برند آن I’m not a robat بوده و مجوز های RoHsو، Fc  Ceرا دارا است.

خرید از دیجیکالا

 

6- اسکوتر برقی ارزان

این اسکوتر اسکوتر برقی خیلی ارزان نیست اما جزو ارزان های دیجی کالا است همچنین این اسکوتر برقی یک اسکوتر برقی ریموت دار است. قبل تر ذکر کردیم که اسکوتر برقی دارای ۲ یا ۳ برد است که ۳ برد دار آن بهتر است؛  این اسکوتر نیز دارای سه برد برای حفظ تعادل است. این اسکوتر برقی پر سرعت دارای نمایشگر دستگاه هم هست.

خرید از دیجیکالا

7 – اسکیت برد برقی اف اسپید

یک مدل اسکوتر برقی جدید! (در واقع اسکیت برد جدید). این اسکوتر برقی تک چرخ است، برای علاقه مندان به اسکیت برد مناسب است، استفاده از آن هیجان بیشتری نیز دارد، تحمل وزنی آن تا به ۱۲۰ کیلوگرم می رسد و خودش ۱۱ کیلو گرم وزن دارد. همچنین این اسکوتر برقی خوب با سرعت ۱۸ کیلومتر در ساعت یک اسکوتر برقی پر سرعت محسوب می شود.

خرید از دیجیکالا

8- اسکوتر برقی اسمارت بالانس ویل

می پرسید اسکوتر برقی چه مارکی خوبه؟ یا چه اسکوتر برقی بخرم؟ خوب ساده است! به یک نام معتبر و آشنا اعتماد کنید. ضمن برند خوبی داشتن این اسکوتر برقی ریموت دار نیز هست که می توانید با آن کنترل خاموش، روشن و… اسکوتر برقی حرفه ای تان را به دست بگیرید. می گوییم اسکوتر برقی حرفه ای چرا که وزن این اسکوتر با ۸ کیلو گرم وزن نسبت به سایرین کمتر بوده، دارای اسپیکر قوی و قابلیت اتصال بلوتوث است و خیلی امکانات دیگر که این اسکوتر برقی پیشرفته را متمایز کرده است.

خرید از دیجیکالا

 

 

اسکوتر برقی چه مارکی خوبهاسکوتر برقی خریداسکوتر برقی ارزانراهنمای خرید اسکوتر برقی

امتیاز کاربران: 2.6 ( 2 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا