تکنولوژی

چگونه سریعاً با ۴ روش در اینستاگرام از صفر فالووئر هایمان را زیاد کنیم؟ (به صورت رایگان) + روش حضور در اکسپلور اینستاگرام/ روش های پولی را دور بریزید!

هر کس که هر گونه فعالیتی در اینستاگرام دارد به دنبال افزایش فالووئر است. شما نمی توانید کسی را بیابید که سوال چگونه در اینستاگرام فالووئر زیاد کنیم؟ در ذهنش نپیچد. اما چرا؟ چرا جواب سوال چگونه در اینستا فالووئر زیاد جمع کنیم انقدر اهمین دارد؟ فالووئر یعنی مشتری حتی اگر محصولی برای فروش ندارید باز هم فالووئر یعنی مشتری! حالا یا مشتری محصول خودتان یا محصولی که تبلیغ می کنید که در هر دو صورت این برای شما پول ساز است! مورد بعد؛ فالووئر یعنی اعتماد. وقتی پیج شما فالووئر کمی داشته باشد کسی به شما اعتماد نخواهد کرد. بالعکس وقتی تعداد فالووئر ها بالا برود (چون قبلا تعداد زیادی از مردم به شما اعتماد کرده اند) نفر بعد هم این کار را خواهد کرد.  مورد بعد تعامل است. شما اگر کاربر بیشتری داشته باشید بهتر هم می توانید از آنها نظر خواهی کنید، چالش طراحی کنید، مسابقه برگزار کنید و…. ما در ادامه این مطلب از سایت ملکه وب به آموزش اصولی روش های رایگان افزایش فالووئر خواهیم پرداخت.

چگونه فالووئر اینستاگرام زیاد کنیم (رایگان)

فواید افزایش فالووئر به صورت رایگان یا طبیعی این است که؛  خوب رایگان است! و نیاز به سرمایه گذاری مالی نیست اما نیاز به سرمایه گذاری غیر مالی مثل زمان و انرژی را دارد.مورد بعد اینکه  این فالووئر ها بسیار هدفمند هستند! یعنی چی؟ یعنی آنها کاربرانی هستند که خودشان شما را انتخاب کرده اند و کاملا به موضوع پیج شما علاقه و ربط دارند پس آنفالو نمی کنند و بسیار هم ماندگار تر اند. اما نقطه ضعف این روش؛ سرعت کم و احتیاج به سرمایه گذاری زیاد غیر مالی و صرف وقت و انرژی بسیار است. البته این فقط در مورد افزایش رایگان فالووئر نیست بلکه کلا در پی سوال چگونه در اینستاگرام فالووئر زیاد کنیم؟ تمام این کارها می آید.

نوشته های مشابه

افزایش فالووئر با روش تولید محتوا

این یکی را دیگر همه می دانند! چگونه در اینستاگرام فالووئر را زیاد کنیم؟ تولید محتوا انجام بده! به گفته علی حاجی تولید محتوا یک داروی تلخ است. برای بهبود لازم و انجام دادنش نا خوشایند است. و البته اجباری ست!  تولید محتوا انجام دهید (پست، استوری، لایو) کاملا منظم! مثلا هر روز، روزهای زوج، روزهای فرد و..‌. ایده آل پست گذاشتن در اینستاگرام ۱.۵ عدد روزانه است. یعنی یک روز یکی و روز بعد ۲ عدد پست. حتی باید ساعت دقیق و معینی هم این کار را انجام دهید! (ساعت ۲۲ ساعت مناسبی است) اما در مورد روزهای جمعه بهتر است کارتان را در حوالی ظهر انجام دهید تا مخاطبان شما وقت بازدید داشته باشند. البته تمام اینها در مورد هر پیج متفاوت است. شما باید بدانید مخاطبان تان چه زمانی فعالیت دارند. این اطلاعات آماری راجب پیج تان را می توانید از بخش این سایت (insaghts)  اینستاگرام  در سه نقطه بالای صفحه به دست آورید. (برای این کار باید حتما اکانت تان بیزینسی یا کریتور باشد ).

همکاری با پیج ها

چگونه در اینستاگرام فالووئر زیاد جمع کنیم؟ تبلیغ! اگر فروشنده محصولی هستید می توانید محصول خود را به یک بلاگر هدیه کنید و متقابلاً از او بخواهید که برای شما تبلیغ انجام دهد. پاسخ دیگر به این سوال که چگونه فالوورهایمان را در اینستاگرام زیاد کنیم؟ دوباره همکاری است. راجع به یک فرد_یک پیج صحبت کنید و پست یا استوری آن را در پیج خودتان قرار دهید. او از دیدن این توضیح خوشحال خواهد شد و احتمال دارد آن را استوری بگذارد تا برای شما تبلیغ به حساب بیاید.

با فالووئر های تان خانواده شوید!

مهم ترین جواب برای سوال چگونه تعداد فالوور در اینستاگرام را زیاد کنیم؟ قبیله بسازید! بالا بروید پایین بیایید بالاخره باید این کار را انجام دهید. از فالووئر های تان حمایت کنید.جواب تمامی کامنت ها و دایرکت ها را بدهید، با آنها مثل دوستان یا خانواده تان برخورد کنید و از آنها بپرسید که از تخصص شما چه می خواهند؟ و دقیقا همان را بهشان بدهید!  این گونه این رفتار های شما را به خاطر خواهند داشت و احساس مسئولیت شان نسبت به شما  نمی گذارد شما را آنفالو کنند.

تعامل

چگونه در اینستا فالوور هایمان را زیاد کنیم
چگونه در اینستا فالوور هایمان را زیاد کنیم

تعامل ‌کنید تا این بار جواب سوال چگونه میتوان در اینستا فالوور زیاد کنیم دیگران را شما بدهید! پست هایی که به تخصص شما ربط دارند را پیدا و جزو اولین نفر هایی باشید که برای آنها کامنت می گذارند. گونه ای تبلیغ است اما باید این کار را به گونه ای انجام دهید که با سلیقه صاحب پیج هم جور در بیاید. پس از او ایراد نگیرید! جواب سوالات زیر پست دیگران را شما بدهید. اگر در حیطه تخصص تان است.

روش حضور در اکسپلور اینستاگرام

۱: در لحظه های اولیه آپلود، پست تان لایک و کامنت زیادی بگیرد/ بازخورد زیادی داشته باشد. (می توانید بدین منظور از دوستان تان کمک بگیرید.)

۲: سلبریتی ها و افراد مشهور به پست شما واکنش نشان دهند. (این گونه اینستاگرام فکر می کند شما آدم معتبری هستید و همچنین فالووئر های آن فرد شما را خواهند دید.)

۳: پست تان پر جنب و جوش و پر رنگ و لعاب باشد. (اینستاگرام این گونه پست ها را بیشتر می پسندد)

ما در این مقاله از سایت ملکه وب به آموزش روش های رایگان افزایش فالووئر در اینستاگرام پرداختیم. ما از تولید محتوا، همکاری با پیج ها، خانواده شدن با فالووئر ها و تعامل صحبت کردیم و سعی کردیم بدین وسیله جواب سوالاتی چون چگونه در اینستا فالوور هایمان را زیاد کنیم؟ و یا چگونه در اینستاگرام فالوور زیاد کنیم؟ را داده باشیم. همچنین ما به شما آموزش دادیم که چگونه در اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید و به وسیله حضور در بخش جهانی اینستاگرام فالووئر ها و بازخورد های زیادی کسب کنید. این روش ها همگی روش های بسیار معتبری هستند که اگر شما وقت و صبر و حوصله خرج آن ها کنید قطعا به نتیجه خواهید رسید! ویژگی دیگر این روش ها هم این است که همگی رایگان اند و به سرمایه مالی نیاز ندارند پس خیالتان راحت! چرا که روش های رایگان حتی بهتر از روش های پولی به جواب سوال “چگونه در اینستاگرام فالووئر زیاد کنیم “می خورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا